Umíte telefonovat a děláte to rádi? Podílejte se na našich projektech.

Společnost Business Marketing & Consulting s.r.o. vytváří webové stránky, eshopy i aukční systémy. Založili jsme ji s cílem vytvořit kvalitní systémy pro své vlastní podnikání, ale systémy se líbily a již máme nasazených více jak 1000 instalací profesionálních www řešení, eshopů napojených na informační systémy, sociální sítě ...

Uvědomovali jsme si, že vstupujeme do rozděleného trhu, kde bude těžké se prosadit. Museli jsme se odlišit a jedinou cestou jak se prosadit bylo poskytnout nadstandardní kvalitu produktů i služeb. Věřili jsme, že pokud půjdeme cílevědomě za svým cílem a budeme se zákazníky hrát otevřenou hru, podaří se nám vybudovat společnost, jejíž služby budou moci využívat společnosti všech velikostí.

Proto jsme založili skupinu deníků po celé ČR s názvem ZpravodajstviOnline.cz ve skupině MEDIAMC a již je provozujeme 60 deníků v 45 městech ČR.


Nejsme call centrum, dostanete svou kancelář, ihned můžete začít. Zaškolíme Vás.

Pokud máte čas jen určité dny, máme kanceláře, kde naši lidé pracují na notebookách. Lze sem přijít kdykoliv od 7:00 do 22:00. Můžeme se domluvit také na této formě spolupráce.

Pokud máte zkušenosti s telefonováním, jste pozitivní a máte rádi práci s lidmi, můžete za naši společnost kontaktovat firmy v projektu www.granddeveloper.cz, www.trendy-living.cz, www.vikendovyrelax.cz, www.prazskeulice.cz ... a pozvat je do účasti. 

Takto nyní spouštíme v nových prostorách kanceláře na projekty o cestování, hodinkách, modelingu.. Na osobním pohovoru si můžeme vzájemně říci, který projekt je Vám nejblíže. 

Každý zákazník již je vedený v našem CRM systému a jen vždy zavoláte, domluvíte se na odeslání pozvánky, zapíšete do CRM přes internet a jdete na další. Obchod již řeší naši prodejci, nejste závislý na tom, co se prodá. Platíme za vykonanou práci.

Preferujeme dlouhodobou spolupráci, zasílejte k životopisu i fotografii pro zařazení do systému na kariera@businessmc.cz. Projdeme si vše a domluvíme se na dalším postupu, na osobním pohovoru u nás ve firmě na adrese  Hvožďanská 5, Praha 11 - Chodov

logo

Firma: Business Marketing & Consulting s.r.o.

Kontakt: Roman Kunert
Na Poříčí 17 (vedle hotelu Imperial)
110 00 Praha 1

Telefon: 773 584 203
773 584 202

Místo práce: Praha 11

Typ úvazku: brigáda

Poznámka: vhodné pro absolventy, vhodné pro osoby ztp

Plat: 30000 - 40000 Kč/měsícReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2019 KARIERA.CZ s.r.o.