Roznesení pozvánek do ulic z projektu PRAZSKEULICE.CZ

Společnost Business Marketing & Consulting s.r.o. vytváří webové stránky, eshopy i aukční systémy. Založili jsme ji s cílem vytvořit kvalitní systémy pro své vlastní podnikání, ale systémy se líbily a již máme nasazených více jak 1000 instalací profesionálních www řešení, eshopů napojených na informační systémy, sociální sítě ...

Uvědomovali jsme si, že vstupujeme do rozděleného trhu, kde bude těžké se prosadit. Museli jsme se odlišit a jedinou cestou jak se prosadit bylo poskytnout nadstandardní kvalitu produktů i služeb. Věřili jsme, že pokud půjdeme cílevědomě za svým cílem a budeme se zákazníky hrát otevřenou hru, podaří se nám vybudovat společnost, jejíž služby budou moci využívat společnosti všech velikostí.

Proto jsme založili skupinu deníků po celé ČR s názvem ZpravodajstviOnline.cz ve skupině MEDIAMC a již je provozujeme 60 deníků v 45 městech ČR.


Pro náš projekt www.prazskeulice.cz hledáme schopné, komunikativní lidi, kterým nedělá problém se nejen na majitele v dané firmě usmát, ale i zapsat do CRM reakci, kontaktní údaje... Platíme 1000,- Kč / hodinu, po zaučení až 1.500,- Kč.

Více informací dostanete mailem, pokud vás vedení firmy vybere, zasílejte žádosti včetně fotografie a CV.

Spouštíme desítky podobných projektů po Praze, pokud vás to bude bavit, jde o práci i na několik měsíců.

Zasílejte k životopisu i fotografii pro zařazení do systému na kariera@businessmc.cz. Projdeme si vše a domluvíme se na dalším postupu, na osobním pohovoru u nás ve firmě na adrese  Hvožďanská 5, Praha 11 - Chodov

logo

Firma: Business Marketing & Consulting s.r.o.

Kontakt: Roman Kunert
Hvožďanská 5
110 00 Praha 1

Místo práce: Praha 11

Typ úvazku: brigáda

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 1000 - 1500 Kč/denReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2019 KARIERA.CZ s.r.o.